Gizlilik Politikası / Privacy Policy


Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizden, www.devlerinomzu.com adresinden ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak DevlerinOmzu politikasıdır.

Kişisel bilgilerinizi yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Sizin bilginiz ve izninizle adil ve yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca, neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için Google'dan gelen çerezleri kullanır. Hizmet kalitesini sağlamak, kullanım istatistiklerini oluşturmak ve kötüye kullanımı tespit etmek ve gidermek için IP adresiniz ve kullanıcı aracınız performans ve güvenlik ölçümleriyle birlikte Google ile paylaşılır. Bu verilerin sorumluluğu Google'a aittir.

Bilgileri yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri sakladığımız, ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruyacağımız, yetkisiz erişim, ifşa etme, kopyalama, kullanma veya değiştirmenin yanı sıra kayıp ve hırsızlığı önlemek anlamına gelir.

Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yasalarca gerekli olmadıkça, üçüncü taraflarla asla paylaşmayız.

Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı ve kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz ile, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişim'e geçmekten çekinmeyin.

Herhangi bir güncelleme yaparsak buradan bildireceğiz. Web sitemiz iletişim bilgilerinizi bilmediği için ayrıca bildirim gönderemez. Bu nedenle bu sayfayı takip ettiğinizden emin olun. 

Bu politika 07.05.2022 tarihinden itibaren geçerlidir.

Son Güncelleme: 13.05.2022


Privacy Policy


Your privacy is important to us. It is DevlerinOmzu's policy to respect your privacy regarding any information we may collect from you across our website, www.devlerinomzu.com, and other sites we own and operate.

We only ask for your personal information when we really need it to provide you with a service. We collect in a fair and legal way with your knowledge and consent. We'll also let you know why we collect it and how it's used.

This site uses cookies from Google to provide its services and analyze traffic. Your IP address and user agent are shared with Google, along with performance and security metrics, to ensure quality of service, generate usage statistics, and detect and remediate abuse. Responsibility for this data rests with Google.

We retain information only for as long as it is necessary to provide you with the requested service. It means what data we store, protect in a commercially acceptable manner, prevent loss and theft as well as unauthorized access, disclosure, copying, use or modification.

We never share personally identifiable information with third parties unless required by law.

Our website may link to external sites not operated by us. Please note that we do not have control over the content and practices of these sites and cannot accept responsibility or liability for their own privacy policies.

You are free to decline our request for your personal information knowing that we may not be able to provide you with some of the services you have requested.

By continuing to use our website, you are deemed to have accepted our privacy and personal information practices. If you have any questions about how we use user data and personal information, do not hesitate to contact us.

We'll let you know here if we make any updates. Since our website does not know your contact information, it cannot send notifications separately. So be sure to follow this page.


This policy is effective from 07.05.2022.

Last Updated: 13.05.2022