Gizlilik Politikası


Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizden, www.devlerinomzu.com adresinden ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak DevlerinOmzu politikasıdır.

Kişisel bilgilerinizi yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Sizin bilginiz ve izninizle adil ve yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca, neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için Google'dan gelen çerezleri kullanır. Hizmet kalitesini sağlamak, kullanım istatistiklerini oluşturmak ve kötüye kullanımı tespit etmek ve gidermek için IP adresiniz ve kullanıcı aracınız performans ve güvenlik ölçümleriyle birlikte Google ile paylaşılır. Bu verilerin sorumluluğu Google'a aittir.

Bilgileri yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri sakladığımız, ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruyacağımız, yetkisiz erişim, ifşa etme, kopyalama, kullanma veya değiştirmenin yanı sıra kayıp ve hırsızlığı önlemek anlamına gelir.

Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yasalarca gerekli olmadıkça, üçüncü taraflarla asla paylaşmayız.

Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı ve kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz ile, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişim'e geçmekten çekinmeyin.

Herhangi bir güncelleme yaparsak buradan bildireceğiz. Web sitemiz iletişim bilgilerinizi bilmediği için ayrıca bildirim gönderemez. Bu nedenle bu sayfayı takip ettiğinizden emin olun. 

Bu politika 07.05.2022 tarihinden itibaren geçerlidir.

Son Güncelleme: 13.05.2022